1 / 1
УСПОРЕНО ВИ РАБОТИ ЛАПТОП,ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ДОАЃАМ НА ПОВИК
По Договор
04.05.2022 15:35

Карпош / Скопје

МИКИ КОМПЈУТЕРИ
И ГПС НАВИГАЦИИ
ТЕЛ :070965995

ВАШЕ Е САМО ДА НЕ ПОБАРАТЕ
А НАША Е РАБОТА
ДА НАПРАВИМЕ ПРОФЕСИОНАЛНО..
ДОАЃАМ И НА ПОВИК.

-ПРОФЕСИОНАЛНИ
-БРЗИ
ТОЧНИ И НАЈДОБРИ.
*ПРОДАВНИЦА-СЕРВИС
*ИНСТАЛИРАМЕ ВИНДОВСИ 7,8.1,10Про и 11Про ЛИЦЕНЦИРАНИ СО СИТЕ ПРОГРАМИ ЗА ФИРМИ И ДОМАШНА УПОТРЕБА.
*ПРОДАЖБА НА: ДЕКСТОП КОМПЈУТЕРИ, ЛАПТОПИ И ГПС НАВИГАЦИИ И КАРТИ ЗА СИТЕ ГПС НАВИГАЦИИ.
*ДЕЛОВИ:
-МАТИЧНИ ПЛОЧИ
-ПРОЦЕСОРИ
-ГРАФИЧКИ
-РАМ МЕМОРИИ
-ХДД ДИСКОВИ
-ССД ДИСКОВИ
-НАПОЈУВАЊА
-ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОПИ
-ТАСТАТУРА ЗА ЛАПТОП.
-ПОЛНАЧИ(АДАПТЕРИ)
-БАТЕРИИ ЗА ЛАПТОПИ
-ДЦ КОНЕКТОРИ
-ФЛЕТ КАБЛИ
-РУТЕРИ ВИФИ
-ПРИНТЕРИ
*ЧИСТЕЊЕ ЛАПТОПИ И ДЕКСТОП КОМПЈУТЕРИ ОД ПРАШИНА.
*ПОПРАВКА НА МАТИЧНИ ПЛОЧИ СО ПИСМЕНА ГАРАНЦИА.

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

МИКИ КОМПЈУТЕРИ
Skopje
Потврден огласувач
070965995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам