1 / 2
СОФТВЕРИ, ВИНДОВСИ, ПРОГРАМИ, АНТИВИРУСИ НА ПОВИК
По Договор
16.05.2023 11:44

Чаир / Скопје

МИКИ КОМПЈУТЕРИ
ТЕЛ 078202985
ДОАЃАМ НА ПОВИК.
БРЗА,ТОЧНА И ПРОФЕСИОНАЛНА УСЛУГА

ПРОФЕСИОНАЛНО ИНСТАЛИРАМЕ НА КОМПЈУТЕРИ, ЛАПТОПИ:ВИНДОВСИ, 7,8.1.10Pro/Home,и најновиот 11Pro ЛИЦЕНЦИРАНИ ЗА ДОМАШНА УПОТРЕБА И ЗА ФИРМИ.

-ПРОФЕСИОНАЛНО ИНСТАЛИРАМЕ ПРОГРАМИ: ОФИЦЕ ЦЕЛ ПАКЕТ:ВОРД, ЕКСЕЛ, ПОВЕРПОИНТ, ОУТЛООК,ПДФ.
-ИНСТАЛИРАМЕ ЛИЦЕНЦИРАНИ АНТИВИРУСИ.
ПРОГРАМИ:АУТОКАД,АРХИКАД,СОЛИДВОРКС,
ЛУМИОН,3Д-МАКС,РЕВИТ,АДОБЕ ПРЕМИЕРЕ, ИЛЛУСТРАТОР, ИНДЕСИГН,АФТЕР ЕФЕКТ,ФОТОШОП
КОРЕЛ И ДРУГИ ПРОГРАМИ ПО ВАША ЖЕЛБА.

МРЕЖНО ПОВРЗУВАЊЕ НА КОМПЈУТЕРИ, ПРИНТЕРИ, РУТЕРИ, ВИФИ И ДРУГО.

ДЕЛОВИ ЗА СИТЕ КОМПЈУТЕРИ И ЛАПТОПИ
СО ПИСМЕНА ГАРАНЦИА.

ПОПРАВКА НА МАТИЧНИ ПЛОЧИ ОД ЛАПТОПИ СО ПИСМЕНА ГАРАНЦИА.

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

МИКИ КОМПЈУТЕРИ
Skopje
Потврден огласувач
070965995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам