1 / 1
SE PRODAVAAT GARAZI VO NOVA ZGRADA VO KASARNA BITOLA
5 €
26.11.2022 11:59

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

13 m²

SE PRODAVAAT GARAZI(PARKINZI) PO 13(m2) VO NOVA ZGRADA VO KASARNA BITOLA SO IMOTEN LIST.
INFO: 075 752550

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се продава од:

GORAN
Потврден огласувач
075752550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам