1 / 6
РЕПАРИРАЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ЧАМЦИ,ГЛИСЕРИ,ЈАХТИ,ВОДНИ СКУТЕРИ.
1 €
20.01.2023 07:54

Ѓорче Петров / Скопје

РЕПАРИРАЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ЧАМЦИ,ГЛИСЕРИ,ЈАХТИ,ВОДНИ СКУТЕРИ.
РЕПАРИРАЊЕ НА ПОТРЕБИТЕ НА ЧАМЕЦОТ КАКО НА ПРИМЕР:
-ОБЛОЖУВАЊЕ
-ЛЕПЕЊЕ
-ФАРБАЊЕ
- НАЈЧЕСТИ РЕПАРИРАЊА ПОЈАЧУВАЊЕ НА ЗАДИОТ ДЕЛ ОД ГЛИСЕРИТЕ ПОРАДИ ТЕЖИНАТА НА МОТОРОТ.
ПРИДОБИВКИ:-ОД СИТЕ НЕСАКАНИ ДЕЈСТВИЈА КАКО НА ПР
ВЛАГА,МУВЛА,ХЛОР, БИГОР, ПРОТЕКУВАЊЕ НА ВОДА, СКАПУВАЊЕ НА ДРВЕНИТЕ ПОВРШИНИ.
ИСТО ТАКА РАБОТИМЕ СО:

-ИЗРАБОТКА И РЕПАРИРАЊЕ НА ПЛОВНИ ОБЈЕКТИ(ЧАМЦИ,ГЛИСЕРИ,ПЕДАЛИНКИ...)ТОПОГАНИ, ФОНТАНИ.
-ИЗРАБОТКА НА КАЛАПИ И МОДЕЛИ
-ОПШИВУВАЊЕ И ОБЛОЖУВАЊЕ НА СОНЧЕВИ И ДРВЕНИ КРОВОВИ,КУПАТИЛА,ДРВЕНИ И БЕТОНСКИ КОНСТРУКЦИИ.
-ЛЕПЕЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ БРАНИЦИ.
-ЛЕПЕЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ПЛАСТИКА.

ВИ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ДА ГИ ПОГЛЕДНЕТЕ И НАШИТЕ ОСТАНАТИ ОГЛАСИ КАКО БИ ВИДЕЛЕ ПОВЕЌЕ СЛИКИ И ИНФОРМАЦИИ.

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Останато

Се продава од:

Aleksandar
S. NOVO SELO GJORCE PETROV UL3 BR 17A
Потврден огласувач
071377317
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам