1 / 8
Elektromotor motor monofazen
1 МКД
Цената е фиксна
17.03.2023 12:14

Куманово / Куманово

Se Prodava elektromotor monofazen 0.5kw 1400 obrtaja ispraven od mesalica za beton.Koncar
Elektromotor 0.4 kW 1390 obrta Koncar
monofazen ispraven,od mesalica za beton
Elektromotor 0.55kw 1390 obrta Sever od mesalka za beton
Elektromotor 1.1 kw 2800 obrtai monofazen
Elektromotor Sever 1.5 kw 1400 obrta trofazen
Elektromotor trofazen Unitec AG 4 kw 1440,obrta elektromotor trofazen2.2 kw 2800 obrta na flansha.
Info na 077 668 337, ili 071 77 55 22.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

dalibor
Потврден огласувач
077 668 337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам