1 / 12
ГАРНИТУРИ ЗА СЕДЕЊЕ МОДЕЛ Г12 ПРОМОТИВНИ ЦЕНИ
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.07.2021 17:20

Богданци / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

ИЗРАБОТУВА ФЕНИКО2000-БОГДАНЦИ
Гарнитурите се наменети за: тераси,мали станови,хотели,кафичи,канцелаљрии и сл.
Бојата на гарнитурата (металниот дел и тапацир платното е по желба на купувачот)
Димензиите и цените зависат од моделот на гарнитурата и се доставуваат на барање нњ купувачот.
За подетални информации околу цените и останато МИЛЕ ВАНОВ 078/236990

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

ФЕНИКО 2000 - Милчо
Потврден огласувач
078/236990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам