1 / 5
PRODAVAM IZRABOTUVAM MASI MASA KLUP MASI
12.121.212 €
14.03.2023 10:59

Кисела Вода / Скопје

Prodavam masa
Dolzina 160
Visina75
Sirina 85
Masata e nova ne koristena so vrven kvalitet

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

stefanija
Потврден огласувач
070552109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам