1 / 7
kancelariski kompjuterski stolici
1 €
03.09.2022 22:08

Карпош / Скопје

prod. kozni i platneni kancelariski stolici so i bez stranicna potpora za race vo ispravna sostojba. kontakt tel. 070 69-96-96 070/346-164

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Столици

Се продава од:

saso
лондонска
Потврден огласувач
077/699-696 и 070/346-164
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам