1 / 8
KREVET MONTAZEN NOV Монтажен кревет НОВ
90 €
5.600 €
02.12.2022 12:06

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov MONTAZEN krevet
dimenzija 80x200
metalna konstrukcija so latofleks
10 sm dusek so letna i zimna strana
Made in itali
NOV neotpakuvan

VIDI CENA vo JYUSK :

https://jysk.mk/public/ck/prd/3617401/913cc3d2-00db-11eb-9ac1-02004c4f4f50

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Dimce1
Потврден огласувач
078476138
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам