1 / 12
ИЗРАБОТКА НА ЛУСТЕРИ ,ЛАМБИ ,СТОЛЧИЊА И УКРАСИ ОД БАМБУС
800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.10.2022 09:24

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ИЗРАБОТУВАМ ЛУСТЕРИ ,ЛАМБИ ,СТОЛЧИЊА И УКРАСИ ОД ПРИРОДЕН БАМБУС .

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Се продава од:

ЗОРАН
Потврден огласувач
072519161
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам