1 / 10
tus kada za vgraduvanje kabina kolpa san i cesma
1 МКД
13.06.2022 12:18

Аеродром / Скопје

kadata e za vgraduvanje zaziduvanje dolzina 105 smtus kabinata e 90x90 kolpa san

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Се продава од:

,,,
Потврден огласувач
078310484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам