1 / 3
Продавам Цвеќе Спатифилум
1.500 МКД
Цената е фиксна
08.03.2022 17:50

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Интересен факт: Ова декоративно цвеќе спаѓа во групата на најдобри природни прочистувачи на воздухот во затворени простори.
Цена 1500ден.
Контакт телефон: 071-235-022 Весна

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Саксиско цвеќе и растенијата

Се продава од:

Филип
Потврден огласувач
075271457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам