1 / 4
Bluetoth zvucnik so microfon
1.300 МКД
19.09.2022 07:42

Охрид / Охрид

Bluetoth zvucnik so microfon
- sd karticka priklucok;
- FM radio
▶️ ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ
▶️ USB ВЛЕЗ
▶️ SD CARD
▶️ FM RADIO
▶️ BLUETOOTH
▶️ WIRELESS
▶️ AUX IN

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

zzzz
Потврден огласувач
070519760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам