1 / 4
Elektricna masina 'MUHLER' za melenje MESO, PIPERKI, DOMATI
2.800 МКД
Цената е фиксна
11.12.2022 18:25

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Електрична машина за мелење ПИПЕРКИ, ДОМАТИ, МЕСО, полнење КОЛБАСИ и сл. Цена 2.800 ден.
📲 075-787 437 - информации / нарачка Идеална за приготвување зимници.
Моќност 600W, нож од нерѓосувачки челик, додаток за мелење месо, пиперки,домати и додаток за полнење колбаси.
ГАРАНЦИЈА 1 година✔️

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за мелење месо

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
075787437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам