1 / 12
Metalni Kolekcionarski Igracki
1 €
03.12.2022 09:31

Куманово / Куманово

Metalni kolekconarski igracki Avioni i Helihopteri .Razlicni Dimenzii so napisani site specifikacii .Helihopteri ima NOVI NEOTVORENI.Cena zavisi i od dadeniot model Info najdobro na Viber ili 070 226-975

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Играчки

Се продава од:

KUMANOVO
Потврден огласувач
070226975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам