1 / 1
FORMAT NA WINDOWS 7, 8, 10 KOMPLET SO OFFICE I ANTIVIRUS
400 МКД
Цената не е фиксна
11.10.2021 18:46

Карпош / Скопје

Vrsime profesionalna instalacija i formatiranje na Windows 7, 8, 10 komplet so Office i Antivirus. Isto taka po moznost i so bilo koja aplikacija vie sakate da vi ja instalirame.

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

PC
Потврден огласувач
075233403
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам