1 / 12
Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija
1.000 МКД
Цената е фиксна
05.06.2023 20:19

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2012

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ул.Моински Пат б.б Гевгелија

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од бивша касарна) со површина од 30/40м2/50м2/100m2 со вкупен капацитет 30 легла
Греењето е на струја со клима уреди и панелни греалки.
Центарот на градот е одалечен 700метри, 5-10 мин пеш одење.
Цена по ден 1000 денари или во зависност од бројот и периодот на закупени соби и лица
За сместување на повеќе лица на краток и за подолг период цена по договор
Во цената е вклучено кабелска телевизија и интернет
Лице за контакт;Јове 070218183
Apartments for rent in Gevgelija 30/35/45/50/100 m2, for 30 persons .
All are available with livingroom,kitchen and bathroom.The furniture is new withkitchen utensils and and bed linen .

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

oglas
Потврден огласувач
070/218-183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам