1 / 6
Protocna cesma CASCADA - Germanski kvalitet 1 god. garancija
3.200 МКД
Цената е фиксна
01.03.2022 07:43

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

💦 Модерни проточни чешми Cascada со највисок квалитет и трајност од инокс-неарѓосувачки челик 🚰
Цени од 2.900 до 4.200 ден.
со 1 год. гаранција и сервис
Нон-стоп топла вода со минимум трошоци
Монтажа на садопер-плотна, со дигитален лед дисплеј, водна и електро изолација и вградена заштита ✅Брза испорака🚚

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
075787437
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам