1 / 6
Se izdava kiosk na Partizanska karsi Simpo
150 €
24.06.2022 09:27

Карпош / Скопје

Se izdava kiosk na atraktivna lokacija, na bul Partizanska na avtobcuskata stanica karsi Simpo. Mesecna kirija 150 evra.

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078229498
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам