1 / 12
Печка на дрва - Pecka na drva - kamin - камин
1.300 МКД
10.06.2022 20:49

Гази Баба / Скопје

Печки на дрва - мини камини со пепеларник и решетка за жар, регулатор за воздух на самата врата, одлични за загревање на една просторија, изработени од лим и фарбани со огноотпорна црна мат боја, излез на ќумец ф120мм, можност за ставање на дрва и од горе кај плочата.

Димензии:

Висина 66cm (660mm)
Должина 33cm (330mm)
Ширина 33cm (330mm)

Достава до дома низ цела Македонија со карго.

www.skari.mk

Повеќе информации и фотографии на фејсбук страницата:

Продавница за скари и лимени производи - Prodavnica za skari

Линк:

https://www.facebook.com/proizvodiodlim

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
077915999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам