1 / 4
Се продава шпорет на дрва со рерна - sporet spore шпоре drva
3.700 МКД
28.05.2023 13:14

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Шпорети на дрва со рерна - spore na drva so rerna sporeti na drva si relna шпорет со дрва

☎️ За нарачка пишете ни на 🟪 Viber 077915999 📲🟣📝

Шпорет на дрва изработен од лим и гусена плоча, фарбан со црна мат огноотпорна боја, испорака до дома по карго низ цела држава...

Печете рамномерно во рерната

Можност да изберете шпорет лев или десен

Регулирање на примарното снабдување со воздух на печката 💢

📌Шпорет на дрва 🔥 - 3800 денари - со рерна, со гусена плоча, со димензии 1000х500х600мм ♨️

Повеќе фотографии на фејсбук страницата:

Продавница за скари и лимени производи - Prodavnica za skari

www.facebook.com/ProizvodiOdLIM

www.skari.mk

sporet da drva

sporeti na drva

sporet so rerna

sporeti so rerna

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од: Претпријатие

aluminapp.mk
Потврден огласувач
077915999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам