1 / 5
DETECH RELIC STRIKER Detektor za metal zlato
700 €
Цената е фиксна
10.02.2021 11:31

Македонска Каменица / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Detech Relic Striker е најдлабокиот VLF детектор. Дизајниран да бара големи предмети закопани длабоко во земјата. Detech Relic Striker работи на мала фреквенција од 4,8 kHz и со тоа се обезбедува најголема можна длабочина на пребарување дури и во високоминерализирана почва.
Карактеристики:
- Стандардна сонда 18х15"
- Додатни сонди 13" и 21х17" (се доплаќаат)
- Фрекфенција на работа 4.8kHz
- Батерии на полнење
- Гаранција 2 години

Погледнете ги и другите модели: www.minelab.mk

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

Napsterce
Потврден огласувач
078414969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам