1 / 1
KODA AV-965S
4.500 МКД
Цената не е фиксна
14.10.2022 07:31

Прилеп / Прилеп

ZVUCNICI KODA AV-965S
SUPER SOSTOJBA
KVALITETEN I JAK ZVUK

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

aaa
Потврден огласувач
077 607 264
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам