1 / 2
Сервис и Преинсталација на Компјутери
300 МКД
16.05.2022 23:07

Прилеп / Прилеп

1. Професионална инсталација
преинсталација Сервис и одржување
на вашиот Компјутер или Лаптоп со Windows
OS Driveri Игри програми
2. Чистење од вируси и се што му е потребно
на вашиот Компјутер
или Лаптоп стар или нов.
3. Инсталација на Лаптопи кој немаат CD-ROM
4. Инсталација на Компјутери кој немаат CD-
ROM
5. Инсталација на Програми и Игри по ваша
желба
6. Надоградба на вашиот компјутер стар или
нов
со нови или половни делови
7. Дијагностика на дефект и негово
остранување
8. Конфигурирање на Рутери и Интернет
менување на wifi лозинка
9. Чистење од Прашина
10.Бесплатни мали совети по телефон за
решавање
на вашиот проблем
11.ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ КОЈ ВИЕ ГО
САКАТЕ ПО ВАША ЖЕЛА И ВКУС - WINXP,
WIN7, WIN8 WIN10 (32/64 bit) I LINUX-
UBUNTU.
ПО ЖЕЛБА НА КОРИСНИКОТ, ПРОГРАМИ,
ИГРИ, ФИЛМОВИ, МУЗИКА

Не губете време пари и нерви
Не дозволувајте со вашиот компјутер или
лаптоп
да работат не стручни лица

НЕМА ПОТРЕБА ДА ЧЕКАТЕ СО ДЕНОВИ
СО НЕДЕЛИ.ВАШИОТ
КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП ЌЕ БИДЕ КАКО
НОВ ЗА САМО 2 ЧАСА

За се што е сработено имате гаранција и се
примаат рекламации
Техничка поддршка во секое време
Доаѓам на повик во вашиот дом
Земање и Враќање на вашиот Компјутер или
Лап Топ
СЕРВИС НА ЛИЦЕ МЕСТО !

ДОАЃАМ НА ПОВИК!

А1 075/640-103
А1 077/582-500 - VIBER

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

Tale
Потврден огласувач
077582500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам