1 / 7
Skari so inoks resetka
По Договор
09.05.2022 09:07

Кочани / Кочани

Moze i po naracka.Standardni dimenzii se:400x300 500x300 600x400.Inoks Resetkata e 10mm, debelinata na inoksot e 2mm

Категорија: Дом и Градина / Градина / Скара и Грил

Се продава од:

Blagoj Popovski
Потврден огласувач
077433660 077433666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам