1 / 2
Тросед и двосед
4.500 МКД
13.11.2022 17:48

Штип / Штип

Тросед 2700 денари
Двосед 1800 денари
Сочувани, во добра состојба

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Rebeka
Потврден огласувач
078577703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам