1 / 12
Dekorativni zidovi-izrabotka
5.090 МКД
20.07.2022 12:29

Скопје Центар / Скопје

🟢“GreenWall” (зелен ѕид) или “FlowerWall” (цветен ѕид) природа вештачка но супер вклопување во вашиот дом или деловен простор за 5090ден/м2
И СЕКАКО ПО ВАША ДИМЕНЗИЈА ИЗРАБОТУВАМЕ И НАПЛАТУВАМЕ

Чест и Задоволство ни е да Ве услужиме.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
077761603
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам