1 / 4
Magacini i hali Madzari
2 €
Цената не е фиксна
16.09.2022 11:21

Гази Баба / Скопје

Квадратура:

150 m²

nidime za iznajmuvanje delovni objekti za skladiranje so administrativen del- kancelarija vo industriska zona Madzari ,
razlicni povrsini:
150m2, 350m2, 600m2 , 800m2, 1200m2 na prizemje ,visina na magacinot 6 do 8m, dvorno mesto za parking,

Категорија: Недвижности / Магацини

Се изнајмува од: Претпријатие

GRAMADA agencija za nedviznosti
bul.V.Smilevski Bato 69 lokal 2, Skopje
Потврден огласувач
078260875
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам