1 / 4
SE PRODAVA ILI SE IZDAVA ATRAKTIVEN DUJKAN VO BITOLSKA CARSI
250.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.06.2022 15:34

Битола / Битола

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

SE IZDAVA ZA 25000 denari
SE PRODAVA ZA 250000 evra
DUKjANOT E 50m2 NA PRIZEMJE PLUS 30 m2 VO POTKROVJE. IMA IZLOZI OD DVETE STRANI.IMA SANITAREN CVOR
RENOVIIRAN GRADEZNO E VO 2008 GODINA.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава / Можна е замена од:

GORAN
Потврден огласувач
075752550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам