1 / 6
NOVA kompaktna 4-kanalna mikseta so bloutooth...
3.000 МКД
Цената е фиксна
09.06.2023 14:00

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nova 4-kanalna pasivna mikseta so mp3 player,Bluetooth,USB,efekt DELAY,EQ,izlez za slusalici so volumen potenciometar,ima opcija za REC direkno da snima vo USB i odma da se reproducira PLAY snimaniot materijal bez da se vadi usb-to,odlicna za parite,....Miksetata ne e voopsto upotrebuvana,.....Cenata e fiksna

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Миксети

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
070583237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам