1 / 1
Majak saat so kristali - Made in USSR
3.000 МКД
22.02.2022 12:56

Скопје Центар / Скопје

Prodavam retro saat so postolje Majak so 11 kristali proizveden vo USSR vo odlicna rabotna sostojba. Odlicna moznost za kolekcioneri! Cena po dogovor!

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Часовници

Се продава од:

XXX
Потврден огласувач
078515590
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам