1 / 3
WI-FI PTZ Kamera za Video Nadzor 5MP
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.07.2022 09:35

Ѓорче Петров / Скопје

Новa HD високо-квалитетнa ротирачкa камерa за видео надзор со можност за надворешна и внатрешна употреба. Камерата е водоотпорна со IP66.

- Оваа IP WIFI камера е едноставна за користење и се поврзува со WIFI или дирекно со кабел, а може и преку HOTSPOT.

- Камерата има сензор за движење и аларм кој при секое движење врши дојава на вашиот телефон, таблет или компјутер како и многу други опции во самата апликација.

- Двонасочна говорна комуникација, што значи можи да се користи и како домофон.

- Има можност да се вклучи детекција на движење со целовремено автоматско ротирачко пратење т.е пратење на предметткој се движи.

- Има можност и за мануелно ротирање.

- Поседува ноќно снимање во боја до 15м и црно бело до 30м.

- Зачувување на снимките е можно на мемориска картичка, со автоматско обновување на снимките, како и нивно прегледување преку вашиот телефон или таблет.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078678755 ..071296091
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам