1 / 1
Брачен кревет
5.000 МКД
28.09.2022 23:28

Скопје Центар / Скопје

Се продава брачен кревет, многу малку користен

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

X
Потврден огласувач
075908613
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам