1 / 8
Deloven prostor kancelarii CoWorkOhrid
199 МКД
20.10.2022 13:00

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

40 m²

Канцелариски деловни простории на 2 спрат на одлична централна локација во Охрид со сопствен паркинг, 24/7 обезбедување и видеонадзор, со мебел или без, со различен капацитет и нето квадратура:
15м2
20м2
25м2
40м2
65м2

Можност за изнајмување на биро во заедничка океан просторија на саат, ден, недела, две недели, месец итн.

Кафе/Чај/Вода, користење заеднички простор, релакс простор, кујна, тоалет, конференциска сала, business grade оптик WiFi/LAN интернет, струја, вода, комуналии, ладење/греење, чистење и одржување - се е вклучено во цената! Цени од 199 мкд/ден

Повеќе детали на 077-888-850 или contact@coworkohrid.com

CoWorkOhrid - иновативен начин на работење со најдобри услови за користење на деловен простор во максимална корист на секој корисник, било индивидуалец, фриленсер или мала/голема компанија. Изнајмување работно место-биро, опремена или неопремена канцеларија на час, ден, недела, 2 недели, месец итн. по една цена со вклучено користење интернет, струја, вода, греење/ладење, паркинг без дополнителни трошоци! Можност за организирање на настани - евенти, обуки, meet-up-и, team building, семинари и сл. Располагаме со 350м2 нето канцелариски простор на одлична централна локација, дизајниран во модерен стил со пријатна атмосфера, со ергономски столици, со опремена конференциска сала, мини митинг соби или индивидуални канцеларии, училница, релакс просторија, тераса, заедничка океан просторија и 7 мултифункционални простории со различен капацитет. Пристап со најмодерен access system, видео надзор и обезбедување, и можност за работење и пристап 24/7. Придружете ни се - Ве очекуваме!

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од: Претпријатие

CoWorkOhrid
ул. 7-ми Ноември 179, кат 2 од управна зграда на БратствоИнох
Потврден огласувач
077888850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам