1 / 8
Predavalna ucilnica konferenciska sala CoWorkOhrid
999 МКД
20.10.2022 13:00

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Комплетно опремен мултифункционален простор погоден за настани, предавања, обуки, семинари и конференции во CoWorkOhrid на одлична централна локација во Охрид со сопствен паркинг

Опремени со смарт ТВ, проектор, камера, аудио опрема, табла и флипчарт, со флексибилна можност за користење на час, ден, недела, 2 недели, месец итн. со различен капацитет:
Conference room - до 14 особи
Class room - до 30 особи
Shared room - до 50 особи

Цени од 999 мкд/час. Повеќе детали на 077-888-850 или contact@coworkohrid.com

CoWorkOhrid - иновативен начин на работење со најдобри услови за користење на деловен простор во максимална корист на секој корисник, било индивидуалец, фриленсер или мала/голема компанија. Изнајмување работно место-биро, опремена или неопремена канцеларија на час, ден, недела, 2 недели, месец итн. по една цена со вклучено користење интернет, струја, вода, греење/ладење, паркинг без дополнителни трошоци! Можност за организирање на настани - евенти, обуки, meet-up-и, team building, семинари и сл. Располагаме со 300м2 нето канцелариски простор на одлична централна локација, дизајниран во модерен стил со пријатна атмосфера, со опремена конференциска сала, мини митинг соби или индивидуални канцеларии, училница, релакс просторија, тераса, заедничка океан просторија и 6 простории за канцеларии со различен капацитет. Пристап со најмодерен access system, видео надзор и обезбедување, и можност за работење и пристап 24/7. Придружете ни се - Ве очекуваме!

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се изнајмува од: Претпријатие

CoWorkOhrid
ул. 7-ми Ноември 179, кат 2 од управна зграда на БратствоИнох
Потврден огласувач
077888850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам