1 / 1
Samsung telefoni otkupuvame - MOBICOM
По Договор
31.03.2023 17:16

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli na SAMSUNG ... Isplata vednas!!!

https://www.facebook.com/mobicomstore/

MOBICOM PREMIUM STORE
Tel. 075379133
075500999

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Откуп на Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Apple Ipad Pro 2022 5G NOVI - MOBICOM

51990 МКД

Samsung A04s NOVI - MOBICOM

7490 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам