1 / 3
Jabolkova kiselina od divi jabolka - divjacki
100 МКД
Денес 11:19

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

🍏Домашна јаболкова киселина од диви јаболка - дивјачки 🍏

Природен еликсир со премногу корисни својства:
-Го регулира нивото на холестерол, шеќерот во крвта и маснотиите
-Помага во борбата со вишокот килограми и при при проблеми со варењето на храната
-Го нормализира крвниот притисок и го штити срцето и крвните садови

Пакувана е во стаклена амбалажа од 750 ml.
Праќаме по карго, а за територијата на Охрид вршиме бесплатна достава.
Facebook: ДЕАК - Домашни прозиводи

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Дејан
Потврден огласувач
075 671 520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам