1 / 1
ГАРНИТУРИ ПО СТАРИ ЦЕНИ
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2021 16:38

Гевгелија / Гевгелија

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Почитувани купувачи,Ви нудиме гарнитура по стара цена,( бидејки цените на репроматеријалите се покачија (железото 28%,сунгерот 25%,платното 20%....) и ние моравме да ги покачиме цените на гарнитурите.Гарнитурата на сликата по нова цена е 20300ден а стара цена беше 17500ден.Ова гарнитура ,на сликата можете да ја купите по стара цена од 17500,00ден. (перниците се гратис,поклон од производителот) За подетални информации Миле Ванов 078/236990
Коментари
Коментирај...

Feniko Milco

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

ФЕНИКО 2000 - Милчо
Потврден огласувач
078/236990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам