1 / 9
СПРАТ ОД КУЌА ВО ВЕЛЕС
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.07.2022 12:11

Велес / Велес

Број на соби:

4

Квадратура:

116 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

23 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1979

Година на реновирање:

2011

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Aнгелко Палашев 9а

Се продава веднаш вселив спрат од куќа во Велес кај Стар Мост на улица Ангелко Палашев бр. 9А (над скривниците на патот за Долни дуќани).
Спратот е со заеднички двор и посебен влез. Истиот е комплетно реновиран од цигла до покрив со заменета дограма, внатрешни врати, под, wc и кујна.
Можна е замена за стан.
Цена по договор.
Контакт телефон 070213273

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
078495842
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам