1 / 2
ИЗНАЈМУВАМ АПАРАТ ЗА КИСЛОРОД (ОКСИГЕНАТОР)
1 МКД
Цената не е фиксна
17.12.2022 10:10

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Изнајмувам апарат за кислородна подршка (оксигенатор)
Iznajmuvam aparat za kislorodna podrska.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

DN
Потврден огласувач
072228547
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам