1 / 2
Masicka medijapan
2.200 МКД
08.05.2022 11:55

Штип / Штип

Malku koristena kako nova,mala masicka...
Gorna ploca medijapan,drugoto e obicna iverica....
Dimenzii 55-109sm
Visina 59sm
Po kargo ne prakjam

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Се продава од:

laze
Потврден огласувач
070480719
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам