1 / 8
TERMOMETAR TOPLOMER ZA DECA I VOZRASNI
100 МКД
Цената е фиксна
01.12.2022 13:27

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Termometar za merenje telesna temperatura preku chelo ili raka za deca i vozrasni

-temperaturen opseg: 35-40 stepeni
-ednostaven za koristenje
-bezbeden, fleksibilen i nekrshliv
-ne sodrzi ziva

Isprakjam i po kargo niz cela MK

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Дигитален термометар

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075/399-404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам