1 / 12
Novi masi od masivno drvo i epoksidna smola
1.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.03.2023 20:11

Ѓорче Петров / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Izrabotka na trpezariiski masi, mali masicki po vas izbor i dimenzii. Za podetalni informacii povelete kontaktirajte ne slobodno.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

stojan
Потврден огласувач
070344621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам