1 / 6
BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR
799 МКД
Цената е фиксна
29.11.2022 00:09

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температура, плус опција за мерење температура на предмети...

- 2 модови на мерење: телесна и температура на предмети (храна)
- 1 секунда време на мерење температура
-LCD дисплеј
-безконтактен со голема прецизност инфраред сензор
-звучен и визуелен боја аларм
-20 мемории на измерени вредности
-индикатор на батерија
-автоматско исклучување

Испраќам по карго низ цела МК!

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Дигитален термометар

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075/399-404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам