1 / 1
ЛАПТОП АДАПТЕРИ ЗА ВО КОЛА
1 МКД
25.01.2022 23:32

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔋💻 ЛАПТОП АДАПТЕРИ ЗА ВО КОЛА 💻🔋
🔋💻 MBUSHËS LLAPTOPI PËR NË VETURË 💻🔋

✅Арена Компјутерс ви нуди голем избор на ЛАПТОП АДАПТЕРИ ЗА ВО КОЛА.
✅Продажба на големо и мало.

✅Arena Computers ju ofron asortiman të madh të MBUSHËSVE LLAPTOPI PËR NË VETURË.
✅Shitje me shumic dhe pakic.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

АДАПТЕРИ ЗА ЛАПТОП

1 МКД

POWER ADAPTER FOR 45W MagSafe

1490 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам