1 / 12
ИЗРАБОТКА НА СЕКАКОВ ВИД LED РАСВЕТ, ТРАКИ, ОГЛЕДАЛА.. ШТИП
По Договор
02.06.2023 09:34

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Секаков вид на ЛЕД траки 12v и 24v
Огледала со заднинско осветлување за wc/hodnik по ваша мерка.
Лед за во кујна/бироа/комода/вграден во плафон/скриено светло...
078 356 076 ДАВИД

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

David
Потврден огласувач
078356076
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам