1 / 12
Лед лого , led logo.
800 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Денес 08:19

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Лед лого микро усб 5 волти, ноќна лампа. Димензии 120мм x 120мм.
Led logo micro usb 5volti, nokjna lampa. Dimenzii 120mm x 120mm.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Led
Потврден огласувач
076267771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам