1 / 6
Fotelja retro vintage Фотеља ретро винтиџ
По Договор
12.11.2022 17:07

Карпош / Скопје

Baram vakva retro fotelja kako na slikata, moze i dvosed ili trosed od isitata serija.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071380111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам