1 / 3
Trosed,fotelja,masa,masice,stolce,klackalka od masivno drvo
450 €
Денес 00:25

Скопје Центар / Скопје

Elementite se od masivno drvo socuvani nerasklateni i neosteteni.
Trosed so mehanizam za spustanje,2 fotelji,masa,1 fotelja nishalka,malo masice.

Info na br:
071 237 456
071 237 456

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071248617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам