1 / 2
NOVI KAJACI KAJAK DVOSEDI SO 2 VESLA I PUMPA
12.990 МКД
26.07.2022 11:53

Аеродром / Скопје

NOVI KAJACI KAJAK DVOSEDI SO 2 VESLA I PUMPA
CENA: 12990den

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Останато

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам